Programy senioralne w Słuchmedzie

Często kontrolujemy swoją wagę, badamy tętno, czy poziom cukru, troszczymy się o wzrok, a jak jest ze słuchem? Słuch to niezwykły zmysł. Odgrywa istotną rolę od pierwszych chwil życia. Dzięki niemu możemy odbierać informacje, porozumiewać się z ludźmi i czerpać przyjemność ze słuchania muzyki. Nasze uszy potrafią usłyszeć bardzo ciche dźwięki jak szept, ale także bardzo głośne jak silnik startującego odrzutowca. Jednocześnie potrafimy rozróżnić niskie i wysokie tony oraz rozpoznać barwę głosu znanej nam osoby. Nasz słuch jest znakomicie przystosowany do słyszenia i rozumienia mowy, a dodatkowo selekcjonuje dźwięki docierające z otoczenia i skupia się na tych, które są istotne w danej sytuacji. Pozwala nam to na prowadzenie rozmowy z wybraną osobą pomimo gwaru w otoczeniu.

Jako specjaliści od słuchu, chcemy sprawić, by badania słuchu były jeszcze bardziej dostępne dla wszystkich. Dlatego uczestniczymy w wielu programach, dzięki którym oferujemy zniżki na nasze usługi i produkty.

Jesteśmy partnerami nie tylko programów senioralnych – w niektórych miastach Polski z udogodnień mogą skorzystać także m.in. posiadacze Karty Dużej Rodziny. Poniżej znajduje się lista programów, których jesteśmy partnerami:

Zachodniopomorska Karta Seniora

Program Lublin Strefa 60+

Porozumienie Partner Strefa Seniora

Katowicka Karta Mieszkańca

Gminna Oławska Karta Seniora

Świętokrzyska Karta Seniora

Program Aktywni 60+

Tarnobrzeska Karta Seniora

Ropczyce Przyjazne Seniorom

Czerwonacka Karta Seniora

Zamojska Karta Seniora

Zamojska Karta Seniora

Dębicka Karta Seniora

Program Chorzów 60+

Śremska Karta Seniora

Program Aktywni Seniorzy

Warmińsko-Mazurska Karta Seniora

Lubuska Karta Seniora

Miejska Karta Seniora

Trzcianecka Karta Seniora

Program Mieszkam w Świdniku-kupuję w Świdniku

Program Kozienicka Karta Mieszkańca

Program Konińska Karta Seniora

Bytomska Karta Seniora

Toruńska Karta Dużej Rodziny