Kobieta wybiera najlepsze aparaty słuchowe dla swoich potrzeb.

Uniwersalne zatyczki do uszu ze specjalnymi filtrami

Im głośniejszy i dłuższy dźwięk, tym większe ryzyko uszkodzenia słuchu. Na szczęście istnieją skuteczne rozwiązania w zakresie jego ochrony. W zależności od sytuacji słuch możemy chronić za pomocą odpowiednich wkładek do uszu.

Ikona przedstawiająca aparat słuchowy BTE.
Centra Słuchu
ponad 500 w Polsce
Ikona przedstawiająca lekarza.
Centra Medyczne
ponad 20 lokalizacji
Ikona przedstawiająca dokumenty refundacyjne NFZ.
Refundacja NFZ
na aparaty słuchowe
Ikona przedstawiająca dłoń z unoszącym się nad nią sercem.
Pełne wsparcie
stacjonarnie i online

Zatyczki do uszu dostosowane do okoliczności

Różne sytuacje wymagają zastosowania różnych rodzajów ochrony. Istnieją zatyczki do uszu dedykowane do ochrony słuchu przed głośną muzyką, stosowane podczas pływania, zapewniające bezpieczeństwo i ochronę słuchu w pracy, jak i wiele innych modeli. Specjalistyczne, dostosowane do określonych warunków filtry akustyczne w zatyczkach chronią uszy przed nadmiernym hałasem, redukując go do bezpiecznego poziomu. Pozwalają na swobodną komunikację i nie powodują uczucia odizolowania. Są wygodne i praktycznie niewidoczne.

Ochrona słuchu w każdej sytuacji

Oprócz uniwersalnych ochronników słuchu oferujemy niestandardowe zatyczki do uszu, dostosowywane indywidualnie do potrzeb i preferencji pacjenta.

Muzyka

Koncerty, imprezy czy zabawa w klubie to świetna rozrywka. Niestety często po takich wyjściach cierpimy z powodu szumu w uszach. Głośna muzyka i przekrzykiwanie jej w celu porozmawiania z przyjaciółmi, to poziom hałasu, który zdecydowanie przekracza bezpieczne normy. Długa ekspozycja na tak wysokie natężenie dźwięków stwarza ryzyko trwałego uszkodzenia słuchu.

Specjalne zatyczki do słuchania głośnej muzyki zapewniają czysty jej odbiór, jednocześnie nie umniejszając radości z przeżywania imprez na żywo. Pozwalają tym samym na swobodną komunikację z przyjaciółmi, eliminując piszczenie i szumy w uszach.

Uniwersalne ochronniki słuchu Alpine MusicSafe Classic.

Motocykle

Ciesz się jazdą na motocyklu bez szkodliwego i wyczerpującego dźwięku szumu wiatru. Nasze ochronniki słuchu skutecznie tłumią świst powietrza, nie zakłócając odgłosów otoczenia. Czyli chronią przed nadmiernym hałasem, który jest redukowany do bezpiecznego poziomu, podczas gdy mowa i sygnały alarmowe pozostają słyszalne.

Uniwersalne ochronniki słuchu Alpine MotoSafe Pro.

Praca

Wszelkie narzędzia elektryczne generują duże natężenie hałasu. Ochronniki słuchu do pracy zawierają filtry tłumiące, odpowiednie dla osób wykonujących różne zawody - pracujących w przemyśle ciężkim, drzewnym, budowlanym, w myjniach wysokociśnieniowych, jak również przy domowym majsterkowaniu. Ochronniki słuchu są wygodne i pozwalają na swobodną komunikację z otoczeniem.

Uniwersalne ochronniki słuchu Alpine WorkSafe.

Pływanie

Nieusuwana woda w uchu może powodować nieprzyjemne konsekwencje, np. infekcje i stany zapalne. Wykonane na miarę silikonowe zatyczki pływackie, uniemożliwiając wniknięcie wody do przewodu słuchowego, dają poczucie bezpieczeństwa i wygody.

Uniwersalne ochronniki słuchu Alpine SwimSafe.

Śpij wygodnie

Douszne wkładki są idealne dla osób, które cierpią z powodu dźwięków dochodzących z otoczenia podczas snu - w domu lub w czasie podróży. Skutecznie wytłumiają uciążliwy hałas, pozwalając na komfortowy sen. Wykonane z bardzo miękkiego silikonu, miłe w dotyku, idealnie dopasowują się do kształtu ucha.

Uniwersalne ochronniki słuchu Alpine SleepSoft.

Jakie są zalety indywidualnych zatyczek do uszu?

  • Są komfortowe w użytkowaniu, dzięki idealnemu dopasowaniu do kształtu ucha.
  • W razie potrzeby idealnie wyciszają zbędne dźwięki.
  • Dzięki specjalnym filtrom nie powodują uczucia całkowitego odizolowania.
  • Pozwalają zachować swobodę komunikacji z otoczeniem.

Chcesz uzyskać więcej informacji na temat wkładek do uszu?

Umów się na wizytę za pośrednictwem naszej strony internetowej lub odwiedź jeden z naszych gabinetów protetyki słuchu.

Umów się na bezpłatną konsultację

lub zadzwoń: 814 714 004