Image shows man in front pf laptop with headphone on

Bezpłatny test słuchu online

Test słuchu online zajmie Ci tylko 5 minut, a wyniki otrzymasz od razu po jego zakończeniu. Gotowy?
Pytanie 1 z 1
Czy robiłeś już test słuchu online?

Krok 1 z 4

Co obejmuje badanie słuchu online?

Nasz test słuchu online zaczyna się od czterech prostych pytań dotyczących Twojego słuchu w codziennych sytuacjach. Później odsłuchasz kilku krótkich konwersacji z hałasem w tle. Po usłyszeniu każdej z wypowiedzi, zadamy Ci kilka pytań. Twoje odpowiedzi pokażą nam, jak dobrze słyszałeś nagrane wypowiedzi. Natychmiast po skończeniu testu, otrzymasz jego wynik.

Jeśli test wykaże, że Twój słuch jest pogorszony, będziesz miał możliwość zarezerwowania bezpłatnego badania słuchu w jednym z naszych 600 profesjonalnych gabinetów w całej Polsce. Wizyta jest bezpłatna, niezobowiązująca i krótka.

Kobieta i mężczyzna przeglądający internet przy kawie.

Czego mogę się dowiedzieć z testu słuchu online?

Zależnie od Twoich odpowiedzi, otrzymasz jeden z trzech wyników: brak ubytku słuchu, umiarkowany ubytek słuchu lub znaczny ubytek słuchu.

Jeżeli test słuchu online pokaże, że Twój słuch jest pogorszony, będziesz miał możliwość zarezerwowania wizyty w jednym z naszych 600 Centrów Słuchu w całej Polsce.

Na wizycie przeprowadzimy dokładne badanie Twojego słuchu. Nasz specjalista zaplanuje Twoją rehabilitację. Badanie słuchu w jednym z naszych gabinetów jest całkowicie bezpłatne i niezobowiązujące, dokładnie jak test online.

Ludzie przeglądający internet.

Jak skuteczny jest test słuchu online?

Wiele osób korzysta z testów słuchu online lub aplikacji do testów słuchu, aby uzyskać ogólne pojęcie o tym, jak słyszą. To świetne opcje na początek. Należy jednak pamiętać, że wyniki testów słuchu online nie zapewniają dokładnych rezultatów, ponieważ idealna kalibracja domowego sprzętu jest praktycznie niemożliwa.

Najlepsze testy słuchu online to takie, które łączą pytania dotyczące codziennych sytuacji i testy słuchu z wykorzystaniem hałasu w tle, ponieważ pomagają ocenić Twoją zdolność rozróżniania mowy od hałasu bez konieczności idealnej kalibracji Twojego urządzenia.

Najbardziej wiarygodne wyniki uzyskasz po wizycie w gabinecie badań słuchu.

Znajdź najbliższy oddział Audika

Kobieta i mężczyzna w kuchni.

4 kroki do lepszego słyszenia

icon of person with headphones on
1. Naucz się rozpoznawać oznaki utraty słuchu
Objawy ubytku słuchu
icon of calendar
2. Umów się na bezpłatne badanie słuchu w najbliższym gabinecie
Umów test słuchu
icon showing a bag of money
3. Zapoznaj się z dostępnymi opcjami płatności i dofinansowania
Refundacja aparatów
Icon shows a shield with an ear
4. Rozpocznij rehabilitację ubytku słuchu ze wsparciem naszych specjalistów.
Opieka posprzedażowa