ul. Lisa-Kuli 9 F, 35-025 Rzeszów
Centra Słuchu
ponad 600 w Polsce
Badania słuchu
100% bezpłatne
Refundacja NFZ
na aparaty słuchowe
Bezpłatna opieka
konsultacje i wsparcie

W naszym gabinecie w Rzeszów – ul. Lisa-Kuli 9 F oferujemy badania słuchu i aparaty słuchowe

Witamy w Centrum Słuchu Audika w Rzeszów – ul. Lisa-Kuli 9 F. Jesteśmy tutaj, aby pomóc Ci lepiej słyszeć.

Powinieneś nas odwiedzić, jeśli:

  • podejrzewasz, że możesz mieć niedosłuch;

  • potrzebujesz pomocy w regulacji aparatów słuchowych;

  • jesteś zainteresowany nowymi aparatami słuchowymi;

  • bliska osoba w Twoim życiu ma ubytek słuchu.

Zrób pierwszy krok do lepszego słyszenia, rezerwując termin badania słuchu w naszym gabinecie w Rzeszów – ul. Lisa-Kuli 9 F.

Możesz zadzwonić do nas pod numer 814 714 004 lub zarezerwować wizytę online. Wizyta u naszego protetyka słuchu jest bezpłatna i niezobowiązująca.


Kiedy powinieneś rozważyć wykonanie badania słuchu w naszym gabinecie – Rzeszów – ul. Lisa-Kuli 9 F

Zalecamy bezpłatne badanie słuchu, jeśli:

  • masz trudności z prowadzeniem rozmowy w grupie;
  • często prosisz ludzi o powtórzenie wypowiedzi;
  • inni domownicy mówią, że za głośno włączasz telewizor;
  • masz trudności z nadążaniem za rozmowami telefonicznymi;
  • skończyłeś 60 lat i od ostatniego badania słuchu minął ponad rok.

Umów bezpłatne badanie słuchu

Pamiętaj, że ubytek słuchu często następuje stopniowo i możesz początkowo nie zauważać zmian w słyszeniu. Powyższe przykłady to oznaki postępującego niedosłuchu i jeśli doświadczasz jednej lub kilku z nich, zalecamy wykonanie badania słuchu.

Dlaczego powinieneś rozważyć wykonanie badania słuchu?
Jeśli doświadczasz objawów ubytku słuchu lub jeśli ktoś z Twoich przyjaciół lub bliskich zauważy, że masz oznaki ubytku słuchu, radzimy jak najszybciej udać się na badanie słuchu. Nawet w przypadku lekkiego niedosłuchu korzystnie jest być proaktywnym i szukać leczenia jak najwcześniej (ponieważ ubytek słuchu może się pogłębić, jeśli nie jest leczony). W końcu zmysł słuchu daje Ci możliwość kontaktu z otaczającym Cię światem!

Aparaty słuchowe w Rzeszów – ul. Lisa-Kuli 9 F

Oferujemy nowoczesne aparaty słuchowe, które są bardziej dyskretne i komfortowe niż kiedykolwiek wcześniej.

Wypróbuj aparaty słuchowe bez zobowiązań
Możesz wypróbować parę zaawansowanych aparatów słuchowych w naszym Centrum Słuchu na standardowej konsultacji z naszym specjalistą. To doświadczenie pozwoli Ci sprawdzić, jak aparaty słuchowe mogą poprawić Twój słuch i jakość życia.

Umów bezpłatną konsultację

Czy używałeś (lub używasz obecnie) aparatów słuchowych?
Nasi eksperci w Rzeszów – ul. Lisa-Kuli 9 F mogą przedstawić Ci nowoczesne modele aparatów słuchowych, abyś mógł poznać najnowsze rozwiązania na rynku. Technologia aparatów słuchowych rozwija się każdego roku – z każdym nowym osiągnięciem przybliża Cię do naturalnej jakości słyszenia.

Jeśli zauważysz, że w swoich aparatach słuchowych nie słyszysz już tak dobrze jak kiedyś, nasi protetycy słuchu mogą zaproponować kilka zmian w ustawieniach aparatów słuchowych, aby poprawić jakość Twojego słyszenia.

Badanie przetwarzania słuchowego – Rzeszów, ul. Lisa-Kuli 9F

Niektóre nasze gabinety mogą wykonać badanie przetwarzania słuchowego. Rzeszów, ul. Lisa-Kuli 9F jest jednym z takich Centrów Słuchu. Kiedy warto rozważyć taką usługę? Zaburzenia przetwarzania słuchowego APD to sytuacja, w której pacjent zmaga się trudnościami w odbiorze dźwięków (w tym dźwięków mowy), ale źródło tego problemu znajduje się na poziomie centralnego układu nerwowego.

By wykluczyć inne przyczyny trudności z odbiorem dźwięków, należy przeprowadzić badanie przetwarzania słuchowego. Rzeszów, ul. Lisa-Kuli 9F zatrudnia ekspertów, którzy korzystają z metod przyjaznych dla pacjenta, a przy tym skutecznie diagnozują zaburzenia przetwarzania słuchowego APD u dzieci i dorosłych, by później wskazać też możliwości leczenia.

 

Diagnoza przetwarzania słuchowego – Rzeszów, ul. Lisa-Kuli 9F

Jak wygląda wizyta, podczas której przeprowadzana jest diagnoza przetwarzania słuchowego? Rzeszów, ul. Lisa-Kuli 9F to zgrany i doświadczony zespół, który stawia przede wszystkim na komfort pacjenta. Każda taka wizyta trwa zatem maksymalnie 2 godziny i rozpoczyna się od rozmowy pacjenta ze specjalistą. Jeśli zaburzenia przetwarzania słuchowego APD dotyczą dziecka, w wywiadzie uczestniczy również rodzic.

Profesjonalne badanie słuchu to kolejny etap diagnozy przetwarzania słuchowego. Rzeszów, ul. Lisa-Kuli 9F korzysta przede wszystkim z audiometrii tonalnej, która wymaga aktywnej współpracy ze strony pacjenta. Dla potwierdzenia występowania zaburzeń przetwarzania słuchowego APD konieczne jest również zastosowanie testów Neuroflow, które składają się z kilku prostych zadań opartych na słuchaniu i powtarzaniu.

Badanie przetwarzania słuchowego – Rzeszów, ul. Lisa-Kuli 9F – to nieinwazyjna, skuteczna metoda wykrywania zaburzeń przetwarzania słuchowego APD u dzieci i osób dorosłych. Na czym polega skuteczne leczenie takich trudności?


Rozwiązania i systemy FM – Rzeszów, ul. Lisa-Kuli 9F

Kiedy badanie przetwarzania słuchowego potwierdza diagnozę APD, rozpoczynamy leczenie. Potrzebny staje się wtedy system FM dla dzieci. Rzeszów, ul. Lisa-Kuli to Centrum Słuchu wyposażone w sprawdzone, polecane modele takich urządzeń. Dlaczego jednak korzystanie z systemów FM jest tak ważne przy rehabilitacji zaburzeń przetwarzania słuchowego APD?

Urządzenia wspomagające słyszenie to absolutna konieczność, kiedy mózg pacjenta zmagającego się z APD musi przypomnieć sobie prawidłowy sposób przetwarzania dźwięków. Właśnie do tego służą systemy FM – Rzeszów, ul. Lisa-Kuli 9F daje możliwość poznania poszczególnych modeli, kupienia ich, dopasowania do indywidualnych potrzeb, a także regularnych konsultacji i wsparcia.

 

Protetyk słuchu – Rzeszów – ul. Lisa-Kuli 9 F

Nasi protetycy słuchu regularnie uczestniczą w szkoleniach, aby być na bieżąco z najnowszymi osiągnięciami współczesnej technologii protetyki słuchu. Podczas wizyty jeden z naszych ekspertów poinformuje Cię o dostępnych, optymalnych rozwiązaniach w zakresie aparatów słuchowych.

Wszyscy protetycy słuchu zatrudnieni w Audika Polska posiadają licencję na wykonywanie profesjonalnych badań słuchu, dzięki czemu możesz mieć pewność, że otrzymujesz profesjonalną, wysokiej jakości opiekę w zakresie zdrowia słuchu.

Umów bezpłatną konsultację

Naprawa aparatów słuchowych w Rzeszów – ul. Lisa-Kuli 9 F

Nasi pracownicy są ekspertami w świadczeniu usług naprawy i konserwacji aparatów słuchowych. Drobne naprawy aparatów słuchowych wykonujemy „od ręki”. Jeśli Twoje aparaty słuchowe wymagają większej naprawy, przyjdź do lokalnego Centrum Słuchu (lub umów się na wizytę) i pozostaw je nam na kilka dni.

Opinie naszych pacjentów

„Moja córka namówiła mnie na wizytę, ale muszę przyznać, że było to bardzo pozytywne doświadczenie. I warte mojego czasu, bo teraz naprawdę słyszę”
– Małgorzata Krawiec

„Pracownicy są bardzo mili i kompetentni. Wszystko zostało mi dokładnie wytłumaczone, a wizyta przebiegła bez pośpiechu i z troską o moje samopoczucie”
– Tomasz Pilewski

„Przyszłam na wizytę z moim tatą i oboje jesteśmy zadowoleni. Tata ma aparaty słuchowe już od jakiegoś czasu i widzę, że wniosły wiele dobrego w życie całej rodziny”
– Kamila Gołębiewska

Google Opinie
★ ★ ★ ★ ★

Zobacz, jak pacjenci oceniają ten gabinet w Google.

Dodaj własną opinię