ul. Sowińskiego 27, 99-300 Kutno
Centra Słuchu
ponad 600 w Polsce
Badania słuchu
100% bezpłatne
Refundacja NFZ
na aparaty słuchowe
Bezpłatna opieka
konsultacje i wsparcie

W naszym gabinecie w Kutno – ul. Sowińskiego 27 oferujemy badania słuchu i aparaty słuchowe

Witamy w Centrum Słuchu Audika w Kutno – ul. Sowińskiego 27. Jesteśmy tutaj, aby pomóc Ci lepiej słyszeć.

Powinieneś nas odwiedzić, jeśli:

  • podejrzewasz, że możesz mieć niedosłuch;

  • potrzebujesz pomocy w regulacji aparatów słuchowych;

  • jesteś zainteresowany nowymi aparatami słuchowymi;

  • bliska osoba w Twoim życiu ma ubytek słuchu.

Zrób pierwszy krok do lepszego słyszenia, rezerwując termin badania słuchu w naszym gabinecie w Kutno – ul. Sowińskiego 27.

Możesz zadzwonić do nas pod numer 814 714 004 lub zarezerwować wizytę online. Wizyta u naszego protetyka słuchu jest bezpłatna i niezobowiązująca.


Kiedy powinieneś rozważyć wykonanie badania słuchu w naszym gabinecie – Kutno – ul. Sowińskiego 27

Zalecamy bezpłatne badanie słuchu, jeśli:

  • masz trudności z prowadzeniem rozmowy w grupie;
  • często prosisz ludzi o powtórzenie wypowiedzi;
  • inni domownicy mówią, że za głośno włączasz telewizor;
  • masz trudności z nadążaniem za rozmowami telefonicznymi;
  • skończyłeś 60 lat i od ostatniego badania słuchu minął ponad rok.

Umów bezpłatne badanie słuchu

Pamiętaj, że ubytek słuchu często następuje stopniowo i możesz początkowo nie zauważać zmian w słyszeniu. Powyższe przykłady to oznaki postępującego niedosłuchu i jeśli doświadczasz jednej lub kilku z nich, zalecamy wykonanie badania słuchu.

Dlaczego powinieneś rozważyć wykonanie badania słuchu?
Jeśli doświadczasz objawów ubytku słuchu lub jeśli ktoś z Twoich przyjaciół lub bliskich zauważy, że masz oznaki ubytku słuchu, radzimy jak najszybciej udać się na badanie słuchu. Nawet w przypadku lekkiego niedosłuchu korzystnie jest być proaktywnym i szukać leczenia jak najwcześniej (ponieważ ubytek słuchu może się pogłębić, jeśli nie jest leczony). W końcu zmysł słuchu daje Ci możliwość kontaktu z otaczającym Cię światem!

Aparaty słuchowe w Kutno – ul. Sowińskiego 27

Oferujemy nowoczesne aparaty słuchowe, które są bardziej dyskretne i komfortowe niż kiedykolwiek wcześniej.

Wypróbuj aparaty słuchowe bez zobowiązań
Możesz wypróbować parę zaawansowanych aparatów słuchowych w naszym Centrum Słuchu na standardowej konsultacji z naszym specjalistą. To doświadczenie pozwoli Ci sprawdzić, jak aparaty słuchowe mogą poprawić Twój słuch i jakość życia.

Umów bezpłatną konsultację

Czy używałeś (lub używasz obecnie) aparatów słuchowych?
Nasi eksperci w Kutno – ul. Sowińskiego 27 mogą przedstawić Ci nowoczesne modele aparatów słuchowych, abyś mógł poznać najnowsze rozwiązania na rynku. Technologia aparatów słuchowych rozwija się każdego roku – z każdym nowym osiągnięciem przybliża Cię do naturalnej jakości słyszenia.

Jeśli zauważysz, że w swoich aparatach słuchowych nie słyszysz już tak dobrze jak kiedyś, nasi protetycy słuchu mogą zaproponować kilka zmian w ustawieniach aparatów słuchowych, aby poprawić jakość Twojego słyszenia.

Protetyk słuchu – Kutno – ul. Sowińskiego 27

Nasi protetycy słuchu regularnie uczestniczą w szkoleniach, aby być na bieżąco z najnowszymi osiągnięciami współczesnej technologii protetyki słuchu. Podczas wizyty jeden z naszych ekspertów poinformuje Cię o dostępnych, optymalnych rozwiązaniach w zakresie aparatów słuchowych.

Wszyscy protetycy słuchu zatrudnieni w Audika Polska posiadają licencję na wykonywanie profesjonalnych badań słuchu, dzięki czemu możesz mieć pewność, że otrzymujesz profesjonalną, wysokiej jakości opiekę w zakresie zdrowia słuchu.

Umów bezpłatną konsultację

Naprawa aparatów słuchowych w Kutno – ul. Sowińskiego 27

Nasi pracownicy są ekspertami w świadczeniu usług naprawy i konserwacji aparatów słuchowych. Drobne naprawy aparatów słuchowych wykonujemy „od ręki”. Jeśli Twoje aparaty słuchowe wymagają większej naprawy, przyjdź do lokalnego Centrum Słuchu (lub umów się na wizytę) i pozostaw je nam na kilka dni.

Opinie naszych pacjentów

„Moja córka namówiła mnie na wizytę, ale muszę przyznać, że było to bardzo pozytywne doświadczenie. I warte mojego czasu, bo teraz naprawdę słyszę”
– Małgorzata Krawiec

„Pracownicy są bardzo mili i kompetentni. Wszystko zostało mi dokładnie wytłumaczone, a wizyta przebiegła bez pośpiechu i z troską o moje samopoczucie”
– Tomasz Pilewski

„Przyszłam na wizytę z moim tatą i oboje jesteśmy zadowoleni. Tata ma aparaty słuchowe już od jakiegoś czasu i widzę, że wniosły wiele dobrego w życie całej rodziny”
– Kamila Gołębiewska

Google Opinie
★ ★ ★ ★ ★

Zobacz, jak pacjenci oceniają ten gabinet w Google.

Dodaj własną opinię