Audikabus – badanie słuchu zawsze blisko Ciebie

Zdarza się, że odkładasz ważne badania na później, bo brakuje czasu na dojazd do specjalisty? Audikabus to mobilny gabinet, który dociera niemal wszędzie, a badania słuchu są szybkie i bezpłatne!

Współpraca z nami    Jak wygląda badanie?

Audikabus to mobilny gabinet badania słuchu.
Ikona przedstawiająca aparat słuchowy BTE.
Centra Słuchu
ponad 600 w Polsce
Ikona przedstawiająca lekarza.
Centra Medyczne
ponad 20 lokalizacji
Ikona przedstawiająca dokumenty refundacyjne NFZ.
Refundacja NFZ
na aparaty słuchowe
Ikona przedstawiająca dłoń z unoszącym się nad nią sercem.
Pełne wsparcie
stacjonarnie i online

Gdzie jeździ nasz mobilny gabinet Audikabus?

Zależy nam, by sukcesywnie zwiększać dostępność bezpłatnych badań słuchu. Dzięki mobilnemu gabinetowi nasi specjaliści docierają niemal wszędzie, a zainteresowane osoby mogą skorzystać z ich wiedzy i umiejętności tak, jak im wygodnie – np. w drodze do domu, na zakupy czy podczas lokalnych wydarzeń kulturalnych.

Mobilny gabinet Audikabus to przeniesienie troski o zdrowie z tradycyjnych przychodni do przestrzeni publicznej. Badania słuchu stają się bardziej przyjazne i dostępne dla każdego!

Audikabus – mobilny gabinet badania słuchu Audika.

Audikabus – dlaczego warto?

Mobilny gabinet Audikabus to miejsce, w którym możesz wykonać bezpłatne badanie słuchu bez rezerwacji terminu czy kolejki. Nasze przestronne, białe samochody są wyposażone w dźwiękoszczelne pomieszczenia i aparaturę diagnostyczną. W każdym z nich działa też specjalista od zdrowia słuchu, który na bieżąco omawia wyniki badań z pacjentami.
Ikona przedstawiająca zegar analogowy na białym tle.
Bardzo krótka wizyta

Badanie słuchu w mobilnym gabinecie trwa ok. 15 minut. To w zupełności wystarczy!

Ikona przedstawiająca prawidłowo słyszące ucho na białym tle.
Bezpłatne badanie

Wizyta w Audikabusie jest w 100% bezpłatna. Nie wymaga też rezerwacji terminu.

Ikona przedstawiająca dokumentację pacjenta na białym tle.
Wyniki bez czekania

Poznasz wszystkie wyniki bezpośrednio po badaniu, bez zbędnego czekania.

Jak wygląda bezpłatne badanie słuchu?

1

Rozmowa wstępna
Specjalista zapyta o Twój stan zdrowia i ogólną jakość słyszenia. To również czas na wypełnienie dokumentów i założenie Karty Pacjenta.

2

Badanie audiometryczne
Najpierw wykonamy szybkie badanie uszu otoskopem, a chwilę później w kabinie ciszy przeprowadzimy audiometrię tonalną.

3

Omówienie wyników
Nie musisz czekać na wyniki. Omówimy je od razu po zakończeniu badania w Audikabusie, a specjalista odpowie na wszystkie pytania.
Mężczyzna wykonuje bezpłatne badanie słuchu w Audikabusie.

Ważna informacja!

Czasami zdarza się, że nagromadzenie woskowiny w uchu pacjenta uniemożliwia przeprowadzenie badania słuchu. W takiej sytuacji konieczne jest wykonanie profesjonalnego płukania ucha, które zgodnie z polskim prawem może przeprowadzić wyłącznie lekarz.

Zamów Audikabus na swoje lokalne wydarzenie.

Zamów Audikabus na Twoje lokalne wydarzenie

Jeśli organizujesz lokalny festyn, targi albo konferencję, Audikabus może wziąć w nich udział za darmo – my ponosimy koszty.

Pytania o badanie słuchu w mobilnym gabinecie

1. Ile kosztuje takie badanie słuchu?

Badanie słuchu i konsultacja ze specjalistą w Audikabusie zawsze są darmowe. Nie pobieramy opłat, nie wymagamy też wcześniejszej rezerwacji terminu wizyty ani skierowania od lekarza. Z badania słuchu w mobilnym gabinecie Audikabus można skorzystać bezpłatnie i w dowolnym momencie dnia, a wyniki omówimy od razu po zakończeniu badania. Cała wizyta trwa ok. 15 minut.

Jak wygląda badanie?

2. Kto ponosi koszty pracy mobilnego gabinetu?

Wykonywane w Audikabusie badania słuchu są w 100% bezpłatne, ale nie jest to usługa realizowana we współpracy z NFZ. Wszystkie koszty pracy mobilnego gabinetu pokrywamy sami, ponieważ zależy nam na zwiększaniu dostępności profilaktycznych badań słuchu, a także popularyzowaniu wiedzy o zdrowiu tego wyjątkowego zmysłu. Co ważne, pacjent nie ponosi żadnych kosztów związanych z wizytą.

3. Czy w Audikabusie można kupić aparaty słuchowe?

Mobilny gabinet realizuje wyłącznie profilaktyczne badania słuchu. Oznacza to, że w Audikabusie nie prowadzimy żadnej sprzedaży – w tym też sprzedaży aparatów słuchowych. Nasi specjaliści mogą pokrótce opowiedzieć o rodzajach i możliwościach tych urządzeń medycznych, ale osoby zainteresowane wypróbowaniem lub kupnem aparatów słuchowych zapraszamy do naszego gabinetu stacjonarnego.

Umów bezpłatną wizytę

4. Negatywny wynik badania słuchu – i co dalej?

Profilaktyczne badania słuchu są właśnie po to, by szybko wykryć ewentualny niedosłuch. Jeśli wyniki badania w Audikabusie sugerują, że z Twoim słuchem może dziać się coś niepokojącego, nasz specjalista odpowie na wszystkie pytania i zarekomenduje najbliższy gabinet stacjonarny. Wizyta w dowolny Centrum Słuchu również jest w pełni bezpłatna. Tam też wykonamy szerszą diagnostykę.

5. Jak zaprosić Audikabus na wydarzenie?

Audikabus jest chętnie zapraszany na różne lokalne wydarzenia takie jak festyny, targi i konferencje. Jeśli chcesz, by pojawił się również na Twoim wydarzeniu, wypełnij formularz kontaktowy. Zadzwonimy do Ciebie, by uzgodnić szczegóły współpracy. Od razu zaznaczamy też, że nie pobieramy żadnych opłat z tytułu udziału mobilnego gabinetu w wydarzeniach. Koszty zawsze pozostają po naszej stronie.

Wypełnij formularz