Na dłoni leży kilka rodzajów aparatów słuchowych (producent - Bernafon).

Aparaty słuchowe Bernafon

Opracowanie skutecznych aparatów słuchowych to znacznie więcej niż budowanie urządzeń kompensujących fizyczną utratę słuchu. Od ponad 70 lat Bernafon opracowuje urządzenia, które dają autentyczne wrażenia słuchowe oraz uwzględniają indywidualne potrzeby i preferencje.

Poznaj rodziny aparatów słuchowych Bernafon

Historia firmy Bernafon

Firma Bernafon została założona w 1946 r. w Bernie przez niesłyszącego Hansa Gfellera. Właśnie przez głęboki ubytek słuchu, syn i przyjaciel Gfellera opracowali pierwszy w firmie aparat słuchowy. Lata wytrwałej pracy, która łączyła szwajcarską inżynierię, precyzyjną technologię i wielokrotnie nagradzane wzornictwo, zaowocowały aparatami dającymi doskonałe wrażenia słuchowe i idealne dopasowanie do naszych indywidualnych potrzeb.

Odwiedź stronę Bernafon

Mężczyzna w średnim wieku trzyma się za ucho.

Popularne aparaty słuchowe firmy Bernafon

Model aparatu słuchowego Supremia 7|3 na białym tle. Producent aparatów słuchowych - Bernafon.
Rodzina Supremia
To najmocniejsze aparaty słuchowe firmy Bernafon, przeznaczone do korekcji najgłębszych niedosłuchów. Pozwalają skupić się na codziennych rozmowach i doświadczyć korzyści płynących z możliwości połączenia Bluetooth.
Dowiedz się więcej
Model aparatu słuchowego Viron 9 na białym tle. Producent aparatów słuchowych - Bernafon.
Rodzina Viron
Posiadają nowoczesną technologię sprawdzoną w bardzo wymagających sytuacjach. Pozwalają na zanurzenie się w naturalnym środowisku dźwiękowym i doznanie wrażeń słuchowych, które lepiej oddają rzeczywistość.
Dowiedz się więcej
Model aparatu słuchowego Zerena 9 na białym tle. Producent aparatów słuchowych - Bernafon.
Rodzina Zerena
Oferuje zaawansowaną technologię, która radzi sobie nawet w najtrudniejszych warunkach dźwiękowych. Precyzyjne układy przetwarzania mowy zapewniają optymalne zrozumienie mowy w hałasie. Stanowi dobry wybór dla osób aktywnych i zainteresowanych nowoczesnymi rozwiązaniami audioprotetycznymi.
Dowiedz się więcej
Kilka modeli aparatów słuchowych producenta Bernafon stoi na czarnym ekspozytorze.

Dlaczego warto wybrać aparat firmy Bernafon?

Wybór idealnego aparatu słuchowego marki Bernafon jest prosty, ponieważ ich oferta pozwala łączyć odpowiedni projekt z funkcjami odpowiadającymi indywidualnym potrzebom i preferencjom.

Umów bezpłatną konsultację

Szukasz nowego aparatu słuchowego?

Nasi protetycy słuchu udzielą Ci wyczerpujących informacji i wskazówek, które pomogą Ci wybrać aparat słuchowy, najlepiej odpowiadający Twoim potrzebom.

Umów bezpłatną konsultację

Lub zadzwoń do nas: 814 714 004