Na dłoni leży kilka rodzajów aparatów słuchowych (producent - Bernafon).

Aparaty słuchowe Bernafon

Opracowanie skutecznych aparatów słuchowych to znacznie więcej niż budowanie urządzeń kompensujących fizyczną utratę słuchu. Od ponad 70 lat Bernafon opracowuje urządzenia, które dają autentyczne wrażenia słuchowe oraz uwzględniają indywidualne potrzeby i preferencje.

Poznaj modele aparatów słuchowych Bernafon

Historia firmy Bernafon

Firma Bernafon została założona w 1946 r. w Bernie przez niesłyszącego Hansa Gfellera. Właśnie przez głęboki ubytek słuchu, syn i przyjaciel Gfellera opracowali pierwszy w firmie aparat słuchowy. Lata wytrwałej pracy, która łączyła szwajcarską inżynierię, precyzyjną technologię i wielokrotnie nagradzane wzornictwo, zaowocowały aparatami dającymi doskonałe wrażenia słuchowe i idealne dopasowanie do naszych indywidualnych potrzeb.

Odwiedź Bernafon

Mężczyzna w średnim wieku trzyma się za ucho.

Jak wyglądały początki firmy Bernafon?

Popularne aparaty słuchowe firmy Bernafon

Model aparatu słuchowego Supremia 7|3 na białym tle. Producent aparatów słuchowych - Bernafon.
Supremia 7|3
Jest najmocniejszym aparatem słuchowym Bernafon, przeznaczonym do korekcji najgłębszych niedosłuchów. Pozwala skupić się na codziennych rozmowach i doświadczyć korzyści płynących z możliwości połączenia Bluetooth.
Dowiedz się więcej o aparacie
Model aparatu słuchowego Viron 9 na białym tle. Producent aparatów słuchowych - Bernafon.
Viron 9
Posiada najwyższej jakości technologię, sprawdzoną w najbardziej wymagających sytuacjach. Pozwala na zanurzenie się w naturalnym środowisku dźwiękowym i doznaniu wrażeń słuchowych, które lepiej oddają rzeczywistość.
Dowiedz się więcej o aparacie
Model aparatu słuchowego Zerena 3 na białym tle. Producent aparatów słuchowych - Bernafon.
Zerena 3
Optymalny wybór wszystkich najważniejszych funkcji, układów przetwarzania dźwięku oraz opcji bezprzewodowych. Zapewnia naturalny odbiór dźwięku oraz dobre rozumienie mowy w wielu otoczeniach dźwiękowych.
Dowiedz się więcej o aparacie
Model aparatu słuchowego Zerena 9 na białym tle. Producent aparatów słuchowych - Bernafon.
Zerena 9
Oferuje zaawansowaną technologię, która spełni oczekiwania nawet w najtrudniejszych warunkach dźwiękowych. Doskonałe układy przetwarzania mowy zapewniają najwyższe zrozumienie w hałasie. Stanowi najlepszy wybór dla osób aktywnych, zainteresowanych tylko topowymi rozwiązaniami audioprotetycznymi.
Dowiedz się więcej o aparacie
Kilka modeli aparatów słuchowych producenta Bernafon stoi na czarnym ekspozytorze.

Dlaczego warto wybrać aparat firmy Bernafon?

Wybór idealnego aparatu słuchowego marki Bernafon jest prosty, ponieważ ich oferta pozwala łączyć odpowiedni projekt z funkcjami odpowiadającymi indywidualnym potrzebom i preferencjom.

Umów bezpłatną konsultację

Szukasz nowego aparatu słuchowego?

Nasi protetycy słuchu udzielą Ci wyczerpujących informacji i wskazówek, które pomogą Ci wybrać aparat słuchowy, najlepiej odpowiadający Twoim potrzebom.

Umów bezpłatną konsultację

Lub zadzwoń do nas: 814 714 004