Witamy was w Audice!

03.01.22

ACS Słuchmed zmienił nazwę na Audika. Staliśmy się częścią zespołu, w którym mocno wierzymy, że mamy najbardziej kompetentnych, wysoce wyspecjalizowanych i oddanych, aby pomóc większej liczbie osób lepiej słyszeć, protetyków słuchu.

Zmieniła się nasza nazwa, ale my pozostajemy tacy sami – naszym najważniejszym zadaniem jest pomaganie pacjentom w powrocie do aktywnego życia.

„Twój słuch naszą troską” to nasze nowe motto. Wiemy, że ludzie z niedosłuchem potrzebują uwagi. Spotykamy ich na co dzień. Widzimy, że przez problemy ze słyszeniem tracą kontakt z najbliższymi, a także wiele życiowych przyjemności.

Każdy pacjent tworzy osobną historię i każdego traktujemy indywidualnie.

Dzięki dołączeniu ACS Słuchmed do Audika Group możemy jeszcze efektywniej doskonalić nasze umiejętności. Nieustannie poszukujemy lepszych rozwiązań, by pomóc jak największej liczbie osób.

Jeśli jesteś naszym pacjentem, nie musisz się o nic martwić. Twoje wyniki badań, jak również gwarancje na urządzenia są cały czas aktualne. Twój protetyk słuchu czeka na Ciebie w gabinecie. Badania słuchu w gabinetach Audika nadal będą bezpłatne.

Czym jest Audika?

To renomowana sieć gabinetów protetyki słuchu, która jest obecna w 23 krajach, a rocznie pomaga 400 000 osób słyszeć lepiej.

Jej korzenie sięgają 1904 roku, gdy Hans Demant postanowił pomóc swojej żonie Camilli wieść lepsze życie, bez ograniczeń i niedogodności wynikających z ubytku słuchu. Zrobił to sprowadzając dla niej pierwsze na świecie elektroniczne aparaty słuchowe.

Troska ta stała się fundamentem, na którym powstała i rozwija się Audika – firma wspierająca osoby w powrocie do pełnego świata dźwięków. Chcemy budować świat, w którym ubytek słuchu nie powoduje ograniczeń.

Zapraszamy do gabinetów Audika!